Zbigniew Milewski z.milewski@milewscy.eu tel.0048 515 165 833
Marta Milewska ( English-speaking Representative) martamilewska@milewscy.eu

Zarejestruj się na naszej platformie B2B / Register on our B2B platform »

  • * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

O firmie

Jesteśmy hurtownią wielobranżową zajmującą się kompleksowym zaopatrywaniem najlepszych polskich sklepów. W naszym asortymencie znajdują się: kosmetyki, książki, gry planszowe, suplementy diety, zdrowa żywność eko, chemia gospodarcza, odżywki dla sportowców.

Współpracujemy od wielu lat z najlepszymi wydawnictwami książek, znanymi polskimi producentami kosmetyków oraz dostawcami zdrowej żywności eko.

Posiadamy w bieżącej sprzedaży najlepsze, polskie kosmetyki profesjonalne, co ułatwia nam współpracę z salonami kosmetycznymi oraz gabinetami odnowy biologicznej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o dermokosmetyki marek takich jak Bioliq, Regenerum, Redblocker, DX2, Biotebal, Emolium.

Nasza hurtownia to miejsce, w którym znajdziesz ogromny wybór produktów w korzystnych cenach, pomoc w wyborze asortymentu oraz indywidualne podejścia do każdego klienta.

Nasi klienci to głównie polskie sklepy, e-drogerie, salony kosmetyczne, gabinety SPA, sklepy ze zdrową żywnością.

Terenem naszego działania są kraje Unii Europejskiej, a w szczególności Niemcy, Belgia, Holandia, Irlandia.

Dostarczamy towar do tzw „ państw trzecich”, które wymają procedury odprawy celnej. Nasi klienci z krajów spoza UE zamawiając towar mają pewność, że poprawnie dokonamy odprawy celnej zarówno eksportowej jak i importowej.

Naszym klientom oferujemy atrakcyjny program partnerski, który gwarantuje uzyskanie wielu korzyści.

Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy.