Masz pytania? skontaktuj się z nami

0048 728 481 962, 0048 61 855 14 13 sprzedaz@milewscy.eu

  • * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

O firmie

Jesteśmy hurtownią wielobranżową zajmującą się kompleksowym zaopatrywaniem najlepszych polskich sklepów. W naszym asortymencie znajdują się: zdrowa żywność eko, kosmetyki, książki, suplementy diety, chemia gospodarcza, odżywki dla sportowców.

Współpracujemy od wielu lat z najlepszymi wydawnictwami książek, znanymi polskimi producentami kosmetyków oraz dostawcami zdrowej żywności eko.

Posiadamy w bieżącej sprzedaży najlepsze, polskie kosmetyki profesjonalne, co ułatwia nam współpracę z salonami kosmetycznymi i zakładami fryzjerskimi.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o kosmetyki naturalne firm takich jak Nacomi, Bingo Spa, a także o kosmetyki marek szybko zyskujących uznanie klientów L'Biotica, Bioliq, Regenerum.
Nasza hurtownia to miejsce, w którym znajdziesz ogromny wybór produktów w korzystnych cenach, pomoc w wyborze asortymentu oraz indywidualne podejścia do każdego klienta.

Nasi klienci to głównie polskie sklepy, e-drogerie, sklepy ze zdrową żywnością.

Terenem naszego działania są kraje Unii Europejskiej, a w szczególności Wielka Brytania, Niemcy, Belgia, Holandia.

Przez wiele lat kontaktów z naszymi klientami, dopracowaliśmy się sprawnego, bezpiecznego i korzystnego finansowo systemu współpracy.
Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy.